Zielona Szkoła w Pogorzelicy nad Morzem Bałtyckim

W dniach 11-18 VI 2014 r. uczniowie SP nr 9 w Nowym Sączu uczestniczyli w wyjeździe na Zieloną Szkołę do Pogorzelicy nad Morzem Bałtyckim. Organizatorem wyjazdy była już po raz trzeci wicedyrektor szkoły Danuta Sowa-Chochorowska, natomiast opiekę sprawowali: Dorota Gawlik, Joanna Ślęzak oraz Jolanta Gruca. Wychowawców wspierali rodzice: Agnieszka Sowa, Renata Siedlarz, Rafał Popiela oraz Agnieszka Uchman w ramach realizacji przez SP nr 9 Ogólnopolskiego Programu SZKOŁA WSPÓŁPRACY. Tygodniowy program Zielonej Szkoły był bardzo bogaty, dzieci zwiedziły m.in. Pogorzelicę, Międzyzdroje, latarnię morską w Niechorzu, ruiny kościoła w Trzęsaczu, odbyły rejs statkiem Viking III po Morzu Bałtyckim, przejazd koleją wąskotorową do Trzęsacza, dwie dyskoteki, mecz piłki siatkowej i piłki nożnej, wejście na ściankę wspinaczkową ognisko oraz chrzest morski z udziałem Neptuna. Codziennie odbywały się również ćwiczenia sportowe na świeżym powietrzu oraz zajęcia edukacyjne dostosowane do wieku dzieci. Na zakończenie dzieci otrzymały pamiątkowe certyfikaty. Dziękujemy rodzicom za nieocenioną pomoc w opiece nad dziećmi oraz dofinansowanie atrakcji dla nich. Kolejny wyjazd za rok!
m1 m2 m3 m4 m5 m6 m7 m8 m9 m10 m11 m12 m13 m14