Zielona Szkoła w Jarosławcu nad Morzem Bałtyckim.

W dniach 6 – 13 VI 2015 r. dzieci ze SP nr 9 przebywały na Zielonej Szkole w Jarosławcu nad Morzem Bałtyckim. Zwiedziły m.in. Jarosławiec, Darłowo, w Darłówku odbyły rejs statkiem „Król Eryki I”, bawiły się na dyskotece, odwiedziły Muzeum Przyrodnicze, w którym oglądały ekspozycję przyrodniczą najważniejszych ekosystemów Słowińskiego Parku Narodowego, spacerowały po ruchomych wydmach w Łebie, odwiedziły również latarnię morską w Czołpinie, bawiły się w Aqua Parku w Darłowie. W ostatnim dniu odbył się chrzest morski, podczas którego dzieci przebywające pierwszy raz nad morzem otrzymały morskie imiona. Zabawa była znakomita, a wrażenia na długą pozostaną w pamięci dzieci. Opiekunowie: Kinga Jarzębak, Barbara Majerska, Paulina Pierzchała, Beata Piotrowicz, Joanna Ślęzak, Wiesława Zbieranowska oraz rodzice. Organizatorem kolonii była wicedyrektor szkoły Danuta Sowa- Chochorowska oraz biuro podróży ZYNDRAM.

b1 b2 b3 b4 b5 b6