Zakończenie roku klas VI

„Szczęśliwej drogi już czas” – tymi słowami pożegnali się dzisiaj ze szkołą uczniowie klas VI. Po ciepłych słowach, które przekazali absolwentom Pani Dyrektor Zofia Basiaga, ksiądz Piotr Zawiślak oraz wiceprzewodniczący Rady Rodziców SP nr 9 – pan Maciej Potoniec, nagrody wzorowym uczniom i uczennicom wręczyły wychowawczynie klas VI: pani Katarzyna Szkaradek oraz pani Dominika Najduch. W tym roku szkolnym Stypendium Prezydenta Miasta za najwyższe wyniki w nauce otrzymali: Klaudia Kozak z klasy VI a oraz Michał Bogacz i Bartłomiej Pacyna z VI b. Wybitnymi osiągnięciami sportowymi rozsławiali naszą szkołę : Jakub Olszewski z VI a i Paulina Dziedzic z VI b. Statuetki za szczególne osiągnięcia muzyczne zdobyli: Patrycja Bołoz i Patryk Konar z VI a. Serdecznie gratulujemy! Rodzicom klas VI dziękujemy, że byli z nami w tak ważnym i uroczystym dniu. Wesołych wakacji!

z1 z2 z3 z4 z5 z6 z7 z8 z9 z10 z11 z12 z13 z14 z15 z16 z17