XV Międzyszkolny Festiwal Młodych Talentów

Dnia 24 IV 2015 r. odbył się w naszej szkole XV Międzyszkolny Festiwal Młodych Talentów pod honorowym patronatem Zastępcy Przewodniczącego Rady Miasta Michała Kądziołki. Od 15 lat jego organizatorkami są: wicedyrektor szkoły Danuta Sowa – Chochorowska i Urszula Ogonowska. W festiwalu wzięło udział 11 nowosądeckich szkół podstawowych: Katolicka Szkoła Podstawowa, Katolicka Niepubliczna Szkoła Muzyczna, SP nr 3, 6, 7, 8, 9, 11, 16, 18 i 21. Był on rozgrywany w 5 kategoriach: śpiew z akompaniamentem, gra na instrumencie, taniec zespołowy, taniec indywidualny oraz kategoria plastyczna.

Wyniki

  • Śpiew z akompaniamentem: I miejsce – Ewelina Boczarska SP nr 3, II miejsce – Piotr Uryga SP nr 18, III miejsce – Patrycja Janik SP nr 9

  • Gra na instrumencie: I miejsce – Tadeusz Repetowski / fortepian/ Katolicka Niepubliczna Szkoła Muzyczna, II miejsce- Amelia Górecka / skrzypce/ SP nr 16, III miejsce – Michał Jagielski / fortepian / SP nr 3

  • Taniec zespołowy: I miejsce – Wiktoria Kalinowska, Filip Ząbkowski SP nr 18, II miejsce – Adrianna Bochenek, Artur Wilk SP nr 11, III miejsce – Zespół „Tańcząca siódemka” SP nr 7

  • Taniec indywidualny: I miejsce – Martyna Majoch SP nr 6, II miejsce – Dominika Kopeć- Argasińska SP nr 3, III miejsce – Zuzanna Urbańska – SP nr 18

  • Kategoria plastyczna: I miejsce – Julia Rams SP nr 9, II miejsce – SP nr 21, III miejsce – Julia Kiełbasa SP nr 18

 Festiwal uświetnił występ młodzieży z VI LO w Nowym Sączu, dziewczęta przygotowały piosenki, pokaz mody ekologicznej oraz inspirowanej postaciami z bajek, który bardzo podobał się małym artystom. W punktacji zbiorowej puchar za najwyższy poziom prezentacji artystycznych oraz udział we wszystkich kategoriach otrzymały szkoły: I miejsce – SP nr 18, II miejsce – SP nr 3, III miejsce – SP nr 9. Serdecznie dziękujemy Rodzicom klasy I d SP nr 9 za pomoc w sponsorowaniu nagród na Jubileuszowy Festiwal Młodych Talentów.

a1 a2 a3 a4 a5 a6 a7 a8 a9 a10 a11 a12 a13 a14 a15 a16 a17 a18 a19 a20 a21 a22 a23