XV Jubileuszowy Konkurs MÓJ REGION dla klas I-III.

W dniu 6 III 2015 r. w sali ratuszowej Miasteczka Galicyjskiego w Nowym Sączu odbył się XV Jubileuszowy Konkurs MÓJ REGION dla uczniów klas I-III, którego organizatorem była SP nr 9. Zaproszenie do udziału w konkursie przyjęło 10 nowosądeckich szkół podstawowych, SP nr 3, 6, 7, 8, 9, 14, 15, 18, 20, i 21. Honorowy patronat sprawował Dyrektor Muzeum Okręgowego w Nowym Sączu Robert Ślusarek, który otwierając jego 15 edycję złożył podziękowania na ręce pani Urszuli Ogonowskiej – pomysłodawczyni konkursu. Gośćmi honorowymi konkursu byli: Zastępca Przewodniczącego Rady Miasta Michał Kądziołka, Wizytator Kuratorium Oświaty w Nowym Sączu Marta Sarota, Inspektor Wydziału Edukacji Halina Wiśniowska, Dyrektor Muzeum Okręgowego Robert Ślusarek, Ksiądz Dyrektor Andrzej Mulka, Przedstawiciel Miasteczka Galicyjskiego Sławomir Czop, Dyrektor Pałacu Młodzieży Milenia Małecka- Rogal, Dyrektor Gimnazjum nr 6 Julita Szofer- Florek oraz Dyrektor SP nr 9 Zofia Basiaga. Organizatorkami jubileuszowej edycji konkursu MÓJ REGION były: wicedyrektor SP nr 9 Danuta Sowa – Chochorowska oraz nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej Urszula Ogonowska, Barbara Majerska i Bogusława Wiktor. Wyniki:

I miejsce – SP nr 9 – 135 p.

II miejsce – SP nr 3- 133 p.

III miejsce – SP nr 21 – 131 p.

Wyróżnienia: SP nr 6, 7, 8, 14, 15, 18 i 20.

SP nr 9 reprezentowała 4 osobowa drużyna w składzie: Gargula Filip I d, Fiut Szymon I d, Krupa Magdalena I d i Nowakowski Piotr III c. Serdecznie gratulujemy I miejsca! Dziękujemy rodzicom tych uczniów za pomoc w przygotowaniu do konkursu, życzymy dalszych sukcesów.

z1 z2 z3 z4 z5