XI MISTRZOSTWA SZKOŁY W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM – 6 II 2015

W dniu 6 II 2015 r na stoku w Cieniawie odbyły się XI Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 9 w narciarstwie alpejskim, które przygotowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego: Dorota Gawlik, Krystyna Sołtys i Tadeusz Olszewski. W zawodach wzięło 31 uczniów z klas I-III i IV-VI, którzy rywalizowali w kategorii dziewcząt i chłopców. O wyniku końcowym w zawodach zadecydowały dwa przejazdy.


Wyniki:
klasy I-III dziewczynki
I miejsce – Vanessa Jarząbek III a
II miejsce – Julia Trzeszczoń III a
III miejsce – Marczyk Zuzanna II a
 
klasy I-III chłopcy
I miejsce – Wiktor Chęsiak II b
 
II miejsce – Antoni Żurowicz I c
III miejsce – Zagajski Filip I c
 
klasy IV-VI chłopcy
I miejsce – Jakub Olszewski Va
II miejsce – Michał Gargula VI a
III miejsce- Kacper Popiela IV b


Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali dyplomy i pamiątkowe medale oraz słodki upominek, a zwycięzcy dodatkowo puchary, które ufundowali: Dyrekcja SP nr 9, Rada Rodziców, Akademii Intelektu w Nowym Sączu oraz firma „Hornet”. Nagrody wręczyła Przewodnicząca Rady Rodziców przy SP nr 9 pani Katarzyna Żurowicz. Najmłodszym uczestnikiem tegorocznych mistrzostw był Oskar Kulig z klasy I c, który otrzymał okolicznościowy medal i puchar. Tradycyjnie po rywalizacji dzieci do zawodów stanęli rodzice, a nawet dziadkowie, którzy są dla swoich pociech pięknym przykładem zdrowego stylu życia. Liczba dorosłych osób startujących w zawodach była rekordowa, aż 13 osób. Gratulujemy!


I miejsce – p. Grzegorz Koszyk – IV a
II miejsce – p. Wiesław Sowiński a – I c
III miejsce – p. Jacek Chochorowski – I d.


Najstarszym uczestnikiem był pan Nowakowski Edward – III c. Gratulujemy ! Mamy nadzieję, że za rok wystartuje więcej pań czego zapowiedzią był start pani Katarzyny Szewczyk – rodzica z klasy I d. Organizatorzy XI Mistrzostw SP nr 9 w narciarstwie alpejskim dziękują sponsorom za ufundowanie nagród oraz zapewnienie transportu na zawody. Specjalne podziękowania kierujemy do wspaniałych rodziców i dziadków za opiekę nad dziećmi podczas zawodów.

a1 a2 a3 a4 a5 a6 a7 a8