X Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 9 w Narciarstwie Alpejskim

W dniu 28 II 2014 r. na stoku w Cieniawie odbyły się jubileuszowe X Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 9 im. Tadeusza Kościuszki w Nowym Sączu w narciarstwie alpejskim. Mimo, iż aura była nieco wiosenna gospodarze obiektu bardzo dobrze przygotowali stok, u podnóża którego o godzinie 900 rozpoczęły się sportowe zmagania 22 uczniów z klas I-VI. Zawody rozgrywane były w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-III oraz IV-VI. Po dwóch emocjonujących przejazdach przyszedł czas na podsumowanie i ogłoszono wyniki konkursu. Na zakończenie zawodów każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal, dyplom i słodki upominek. Zwycięscy dodatkowo statuetki narciarza i puchary. Najmłodszym uczestnikiem zawodów była Marczyk Zuzanna z klasy I a, która otrzymała okolicznościową statuetkę.
W ramach realizacji przez Szkołę Podstawową nr 9 ogólnopolskiego programu „WSPÓŁPRACA Z RODZICAMI” udział w konkursie wzięli również rodzice, dając dzieciom wspaniały przykład świetniej kondycji i rywalizacji w duchu FAIR PLAY.
Wszystkie nagrody oraz przejazd na zawody ufundowała Rada Rodziców SP nr 9 w Nowym Sączu. Szczególne podziękowania kierujemy do rodziców, którzy pomogli w sprawnym przeprowadzeniu zawodów oraz czuwali nad bezpieczeństwem dzieci. Zawody przygotowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego: Tadeusz Olszewski, Krystyna Sołtys oraz Dorota Gawlik.

 

 
Kategoria klas I -III
 
Kategoria klas IV-VI
 
I miejsce – Kacper Popiela III b
II miejsce – Julia Trzeszczoń II a
III miejsce -Vanessa Jarząbek II a
IV miejsce- Zuzanna Marczyk I a
V miejsce – Igor Sowa III b
VI miejsce – Hubert Kościsz II b
VII miejsce – Julia Kościsz II b
VII miejsce – Kacper Koszyk III a
IX miejsce- Zuzanna Bogacz II a
X miejsce – Zuzanna Drozdek I a
XI miejsce – Wiktoria Jasińska II b
 
I miejsce – Jakub Olszewski IV a
II miejsce – Michał Gargula V a
III miejsce – Leon Łęczycki V a
IV miejsce – Mateusz Ogorzałek V b
V miejsce – Robert Gruca VI b
VI miejsce – Julia Popiela V a
VII miejsce – Krzysztof Konstanty IV a
VIII miejsce – Karol Łęczycki V a
IX miejsce- Michał Kołodziejczyk VI b
X miejsce- Dominik Rams IV a
XI miejsce- Marcin Klimek IV a
Kategoria rodziców:
I miejsce – Koszyk Grzegorz III a
II miejsce – Kościsz Sebastian II b
III miejsce – Jasiński Krzysztof II b
 
GRATULUJEMY !
 

 

 cieniawa1

cieniawa2

cieniawa3

cieniawa5

cieniawa6