Występy przedszkolaków z „DZIEWIĄTKI” na spotkaniu opłatkowym w Komendzie Miejskiej Policji w Nowym Sączu

W dniu 19 XII 2013 r. w Komendzie Miejskiej Policji w Nowym Sączu odbyło się uroczyste spotkanie opłatkowe, w którym uczestniczyli m.in.: posłowie Ziemi Sądeckiej – Andrzej Czerwiński, Marian Cycoń, Arkadiusz Mularczyk, Andrzej Romanek, Jerzy Gwiżdż, wiceprezydent Nowego Sącza oraz radni wojewódzcy. Uświetnił je występ trzech grup najmłodszych dzieci z naszej szkoły, które zaprezentowały piękne jasełka oraz tańce ludowe. Za wspaniały występ Komendant Miejski Policji obdarował dzieci słodyczami, a licznie zgromadzona publiczność gromkimi brawami. Występ przygotowały wychowawczynie klas „0”: Barbara Poręba, Danuta Zaucha i Agnieszka Wąchała.

oplatkowe

oplatkowe2