Wycieczka do Warszawy klas VI

W dniach 22-24 IV 2015 r. klasy szóste jak co roku wybrały się na zwiedzanie stolicy. Wycieczka rozpoczęła się w środę o godzinie 5:00. W pierwszym dniu dzieci zobaczyły Muzeum Wojska Polskiego, Centrum Nauki Kopernik oraz Stadion Narodowy. Drugi dzień został w większości poświęcony na zwiedzanie mediów – Gazety Wyborczej, Radia „Złote Przeboje” oraz Telewizji Polskiej – gdzie dzieci miały okazję spotkać znaną aktorkę Małgorzatę Kożuchowską. Kolejnym celem wycieczki był Senat oraz Belweder, gdzie szóstoklasistom udało się spotkać Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. Wielką atrakcją Warszawy był spacer po zabytkowej Starówce nocą. W trzeci dzień dzieci zwiedziły Grób Nieznanego Żołnierza oraz Muzeum Powstania Warszawskiego. Wycieczka była udana i pełna wrażeń. Opiekunowie: Dorota Gawlik, Paulina Pierzchała, Tomasz Łukawski oraz rodzice z klasy VI a i VI b.

w1 w2 w3 w4 w5 w6 w7 w8 w9 w10 w11 w12 w13 w14 w15 w16 w17