Wizyta w Ratuszu

 

W dniu 06.11.2019r. uczniowie klas VIII Szkoły Podstawowej nr 9 im. Tadeusza Kościuszki w Nowym Sączu udali się do sądeckiego ratusza na spotkanie z przedstawicielami władz miasta. Celem spotkania było zapoznanie się z ciekawą historią obiektu oraz strukturą miejskiego urzędu, funkcjonowaniem jego poszczególnych wydziałów i tego, komu są podporządkowane oraz formami elektronicznego załatwiania spraw przez obywateli. W spotkaniu uczestniczyli Pan Piotr Lachowicz – sekretarz miasta Nowego Sącza i gospodarz dzisiejszego spotkania, Pani Małgorzata Nowakowska z Wydziału Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Nowego Sącza, Pan Dariusz Izworski z Wydziału Sportu i Turystyki Miasta Nowego Sącza, Pani Julita Szofer – Florek Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 9 w Nowym Sączu, oraz nauczyciele „dziewiątki” Panie: Anna Jabłońska- Irzyk, Dorota Gawlik oraz Panowie: Tomasz Łukawski i Jacek Gargula, nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie a zarazem koordynator tejże wizyty.