Wieści ze stoków narciarskich

Miło nam poinformować, że w zawodach wojewódzkich w narciarstwie alpejskim startowało z naszej szkoły 5 uczniów.

Start ten był możliwy, ponieważ nasi uczniowie wcześniej w zawodach powiatowych Mistrzostwa Nowego Sącza w narciarstwie alpejskim zdobyli wysokie miejsca.

W grupie młodszej: Hanna Żurowicz – II miejsce, Antoni Żurowicz – IV miejsce, w grupie starszej: Zuzanna Świgut – I miejsce, Magdalena Poręba – V miejsce oraz Wiktor Chęsiak – II miejsce.

Zawody wojewódzkie odbyły się w Kluszkowcach.

Największy sukces odniosła nasza uczennica Zuzanna Świgut, zdobywając w swojej kategorii – I miejsce i tytuł Mistrza Województwa Małopolskiego.

W ogólnej punktacji miast Nowy Sącz w kategorii chłopców młodszych zajął VII – miejsce, dziewczynki młodsze – III miejsce, a starsze dziewczęta II – miejsce.

Wszystkim naszym reprezentantom serdecznie gratulujemy zajętych miejsc.

Gratulujemy Rodzicom uczniów, którzy umożliwiają swoim dzieciom rozwijać się w tej pięknej dyscyplinie sportowej.