Wielki sukces uczniów z „DZIEWIĄTKI”!

W dniu 11 III 2016 r. w Krakowie odbył się finał wojewódzkiego konkursu dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów województwa małopolskiego „Nasz Bohater Tadeusz Kościuszko”, który Chorągiew Krakowska organizowała wraz z Kuratorium Oświaty w Krakowie. Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowały się dwie drużyny z naszej szkoły. Finalistami została drużyna w składzie: Aleksandra Bębenek – V a, Sebastian Czermak – IV c, Daria Dobosz – V b, Kamil Lelito – V a, Aneta Opoka – V a i Aleksandra Zaremba -V b. Do grona trzech najlepszych drużyn turnieju zakwalifikowała się grupa w składzie: Kamil Basta – V a, Tomasz Irzyk – V a, Patrycja Korona – V b, Piotr Owsianka – V a oraz Piotr Nowakowski – IV c, zostali laureatami. Finalistką w kategorii praca plastyczna została Wiktoria Jasińska – IV b. Do konkursu uczniów przygotowywały panie: Anna Jabłońska – Irzyk oraz Jolanta Gruca. Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

s1 s2 s3 s4