Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

 

21 czerwca 2018 podczas uroczystej gali pożegnaliśmy absolwentów gimnazjum.                 To zawsze wielka uroczystość pełna wspomnień i wzruszeń.

Tego samego dnia odbyło się uroczyste zakończenie klas III, a zaraz po nim także klas I i II szkoły podstawowej.

22 czerwca 2018 wspólnie przeżywaliśmy mszę świętą w Kościele pw. Trójcy Świętej            w Dąbrówce. Następnie uroczyście pożegnaliśmy rok szkolny 2017/2018 –  klasy IV -VI         na sali gimnastycznej, zaś klasy VII oraz II gimnazjum „na scenie”. Wyróżnieni uczniowie podczas gali otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, dyplomy, podziękowania i nagrody. Najlepsi z najlepszych mogą liczyć także na stypendia Prezydenta Miasta Nowego Sącza.

Wreszcie doczekaliśmy się: wakacje 2018 czas zacząć!