SZKOLNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK 16 I 2015 r.

W dniu 16 I 2015 r. odbył się w naszej szkole Konkurs Kolęd i Pastorałek, który zorganizowała nauczycielka muzyki pani Marzena Foszczyńska. Reprezentanci klas I-VI śpiewali kolędy i pastorałki zespołowo lub indywidualnie, z podkładem muzycznym lub a cappella. W jury konkursu zasiadali: Jolanta Gruca, Beata Piotrowicz, Barbara Węgrzyn. Dekorację okolicznościową wykonały: Beata Piotrowicz i Anna Węgrzyn.

Wyniki:
klasy I-III
I miejsce – Maja Gagatek kl. III a
 
II miejsce- Klaud
ia Zyzak kl. III b 
III miejsce – Patrycja Janik kl. II a

wyróżnienia : 
Bartosz Serafin – kl. I b
 
Patrycja Stężowska – kl. II b
Sara Sobczak – kl. III a

klasy IV-VI
I miejsce – zespół z klasy V a
 
II miejsce-Aleksandra Zaremba kl. IV b
III miejsce -Mateusz Stanek kl. VI b

wyróżnienia:
Aneta Chochorowska kl.VI a
 
Igor Sowa kl. IV b
 
Magdalena Pacyna kl. IV b

a1 a2 a3 a4