Szkolny konkurs czytania uczniów klas I w dniu 10 XII 2014 r.

W dniu 10 XII 2014 r. odbył się w Szkole Podstawowej nr 9 szkolny konkurs czytania uczniów klas I, w którym wzięło udział 13 dzieci z klas I a, I b, I c i I d. Jego celem było rozbudzanie zainteresowań czytelniczych oraz doskonalenie umiejętności szybkiego czytania u uczniów klas I. Konkurs przygotowały i przeprowadziły: Danuta Sowa – Chochorowska, Urszula Ogonowska, Jolanta Gruca i Joanna Ślęzak.

Wyniki:

I miejsce – Tworzydła Nikodem I a, Michał Marczyk I c, Szymon Fiut I d.

II miejsce – Brajan Hajduga I b, Kościsz Wojciech I c, Chochorowska Zofia I d, Filip Gargula I d.

III miejsce – Marcel Arlt I a, Kożuch Beata I a, Kosal Emilia I c, Zagajski Filip I c, Migacz Marcin I d.

 

Wyróżnienia: Emilia Leśniak I b, Emilia Zarotyńska I b, Daria Dziaduła I b, Milena Poremba I b, Szczerba Maciej I c, Kosal Emilia I d.

zd1 zd2 zd3 zd4 zd5 zd6 zd7