Spotkanie delegacji uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 9 z Posłem do Parlamentu Europejskiego.

W dniu 10 I 2014 r. na zaproszenie Pani Dyrektor z Gimnazjum nr 6 w Nowym Sączu delegacja uczniów z klas I-III naszej szkoły uczestniczyła w spotkaniu z Posłem do Parlamentu Europejskiego Panem Czesławem Siekierskim. „Dziewiątkę” godnie reprezentowali nasi najmłodsi: Aneta Opoka z klasy III a oraz Karolina Dorosz i Kacper Popiela z klasy III b, którzy nie tylko wysłuchali prelekcji europarlamentarzysty, ale prawidłowo odpowiadali na pytania przez niego zadawane oraz czynnie włączali się do dyskusji. Jesteśmy w nich dumni!!!

Warto nadmienić, iż uczniowie uczęszczają do klas III gdzie Panie Danuta Sowa -Chochorowska i Urszula Ogonowska od 3 lat realizują innowację dydaktyczno-wychowawczą „Spotkajmy się w Europie”, której celem jest zainteresowanie dzieci tematyką Unii Europejskiej oraz kulturą i zwyczajami państw Europy.

„Trzecioklasiści” wręczyli Panu Europosłowi Czesławowi Siekierskiemu zaproszenia na podsumowanie ich 3-letnich zajęć o Unii Europejskiej, które odbędzie się w naszej szkole 9 maja 2014 r., mamy nadzieję, że gość zaszczyci nas swoją obecnością.

DSC07057DSC07063DSC07068