Olimpiada Sportowa Romsko – Polska

W dniu 9 XII 2015 r. w Szkole Podstawowej nr 9 w Nowym Sączu, w ramach Rządowego Programu na Rzecz Społeczności Romskiej odbyła się XI Olimpiada Sportowa Romsko – Polska, w której wzięły udział drużyny ze SP nr 9 i SP nr 3. Olimpiadę przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego: Dorota Gawlik, Tadeusz Olszewski i Krystyna Sołtys. W sportowych zmaganiach zwyciężyła drużyna ze SP nr 3, II miejsce przypadło drużynie ze SP nr 9. Gośćmi honorowymi byli: Starszy Wizytator Kuratorium Oświaty w Nowym Sączu – Józef Wojas, Pełnomocnik Prezydenta Miasta Noego Sącza ds. Romów – Krzysztof Popiela, przedstawicielka świetlicy środowiskowej „Promyczek” – Elżbieta Siokało oraz Dyrektorzy SP nr 3 – Andrzej Hasslinger oraz SP nr 9 – Zofia Basiaga.

a1 a2 a3 a4 a5 a6 a7 a8 a9 a10 a11 a12 a13