Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „SPRACHDOKTOR”.

             Dnia 14 marca 2018 odbyła się XIX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego „SPRACHDOKTOR”.  Z dumą informujemy, że uczennica z klasy IIIa – Karolina Ruchała– zajęła 13 miejsce w województwie małopolskim i otrzymała dyplom uznania za uzyskanie dobrego wyniku w kraju(79,02%)  Dla Karoliny,  jest to kolejny sukces w konkursach języka niemieckiego.  W klasach drugich najlepszy wynik uzyskał Mateusz Wójcik z klasy 2c. Świetne wyniki uzyskali również debiutujący w tym konkursie uczniowie klas VIIa: Kamil Basta, Magdalena Ogorzałek, Justyna Kosińska, Aneta Opoka oraz Piotr Owsianka. Wyniki uzyskane przez naszych młodych germanistów tym bardziej zasługują na podziw i uznanie, że w tegorocznej edycji konkursu SPRACHDOKTOR wzięło udział aż  5 523 uczniów z całej Polski z 287 szkół.                                                   

  Gratulujemy!