Niezwykła Lekcja Żywej Historii w SP nr 9 w Nowym Sączu.

Dnia 15 stycznia 20134 r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 9 w Nowym Sączu mogli uczestniczyć  w niezwykłej lekcji historii i pokazie walk rycerskich zorganizowanym przez  Bractwo Rycerskie Kerin z Gniewu. Dzieci miały niepowtarzalną okazję przenieść się

w czasy średniowiecza i stać się prawdziwymi rycerzami. Zajęcia prowadzone były w sposób bardzo interesujący i humorystyczny oraz interaktywny, angażujący uczniów do czynnego udziału w przedstawianych scenach. Warto nadmienić, że Lekcje Żywej Historii prowadzone są przez profesjonalnych dydaktyków z wieloletnim doświadczeniem od ponad 16 lat. Patronat nad ich działalnością objęła TVP HISTORIA. Ich misją jest krzewienie zainteresowania historią wśród dzieci i młodzieży, poprzez obrazowe przedstawienie minionych wydarzeń.

Więcej zdjęć na naszej Facebook’owej stronie

Tekst: Danuta Sowa – Chochorowska

zh0zh1zh2zh3