Konsultacje

INFORMACJA O KONSULTACJACH

Konsultacje w szkole dla klas VIII trwają do 15.06.2020r.

Konsultacje w szkole dla klas IV – VII trwają do 19.06.2020r.

z wyłączeniem następujących dni:

12.06.2020r.

16 – 18.06.2020r. (egzaminy ósmoklasisty).

HARMONOGRAM ODDAWANIA KSIĄŻEK 2019/2020

KONSULTACJE DLA UCZNIÓW

KONSULTACJE W SZKOLE!!!

Kwestionariusz oceny ryzyka epidemiologicznego dla rodziców uczniów klas IV-VIII biorących udział w konsultacjach z nauczycielami na terenie szkoły od dnia 25.05.2020r.    

Kwestionariusz dla uczniów klas I-III którzy mogą brać udział w zajęciach opiekuńczo-wychowawczych z elementami zajęć dydaktycznych w szkole od dnia 25 maja 2020r.  

Pytania do Pani Dyrektor i odpowiedzi

NABÓR ELEKTRONICZNY!!!

ZARZĄDZENIE DYREKTORA SZKOŁY!!!

UWAGA !!!

ZGODNIE Z ROZPORZĄDZENIEM MINISTRA EDUKACJI

EGZAMINY ÓSMOKLASISTY ZOSTAŁY PRZEŁOŻONE.

DATA ICH PRZEPROWADZENIA ZOSTANIE PODANA WKRÓTCE

KSZTAŁCENIE NA ODLEGŁOŚĆ PRZEDŁUŻONE DO 26 KWIETNIA.

POZDRAWIAMY DUŻO ZDROWIA

REKRUTACJA BEZ ZMIAN !!!

„Rekrutacja do klas pierwszych szkół podstawowych/do przedszkola przebiega bez zmian. W obecnej sytuacji zalecamy KONTAKT TELEFONICZNY ze szkołą/przedszkolem: nr(18)4437834 W trakcie rozmowy przekażemy informacje na temat rekrutacji oraz nasz adres mailowy. Na wskazany adres tj. sp9nowysacz@wp.pl. lub sp9@edu.nowysacz.pl. będziecie mogli Państwo przesłać zdjęcie lub scan wniosku o przyjęcie dziecka do szkoły/przedszkola. Oryginał wniosku doniesiecie Państwo po zakończeniu okresu zawieszenia zajęć.

Jeśli nie posiadacie Państwo możliwości wykonania zdjęcia lub scanu wniosku podyktujecie Państwo podstawowe dane przez telefon a pozostałe dane, niezbędne do trybu rekrutacyjnego, przekażecie Państwo po wznowieniu zajęć.”

Więcej informacji w zakładce: Rekrutacja 2020/2021

ODWOŁANE ZAJĘCIA !!!

Szanowni Państwo! Informuję, że w dniach od 16 do 25 marca br. zajęcia dydaktyczno-opiekuńczo-wychowawcze są ODWOŁANE i Szkoła jest zamknięta. Natomiast jutro i pojutrze (czwartek i piątek) odbywać się będą zajęcia opiekuńcze. Obecność nauczycieli obowiązkowa. Informuję jednocześnie, że Rekolekcje  oraz zebrania z Rodzicami  25 marca zostały również odwołane. Z poważaniem. Julita Szofer-Florek Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 9

Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 9 im. Tadeusza Kościuszki w Nowym Sączu

 „Dziewiątka” to placówka z bogatymi tradycjami patriotycznymi, nowoczesna, bezpieczna, monitorowana i przyjazna dzieciom. To miejsce otwarte na nowoczesne technologie i nowatorskie pomysły. Każdy uczeń uzyskuje tu sukcesy na miarę swoich możliwości, a miła atmosfera sprzyja uczeniu i twórczej pracy.

Dołącz do nas ! ZAPRASZAMY