KONKURS NA NAJŁADNIEJSZY KALENDARZ ADWENTOWY ROZSTRZYGNIĘTY!

Święta tuż, tuż! Można już zacząć odliczanie dni do tegorocznej Gwiazdki.  W dniu 06 grudnia 2017 r. odbyło się uroczyste podsumowanie  II Edycji Szkolnego Konkursu „Najładniejszy Kalendarz Adwentowy” – tradycje niemieckie w kulturze polskiej, którego pomysłodawcą i organizatorem była pani Agata Zabrzeńska. Celem konkursu było poznanie tradycji niemieckich, związanych z okresem Adwentu i Świat Bożego Narodzenia. Kolejny raz młodzi artyści zachwycili pomysłowością. Jury miało niemałe trudności z wyłonieniem zwycięzców. Ostatecznie podsumowanie konkursu wygląda następująco :

I miejsce: Amelia Reszkiewicz 2c

II miejsce: Magdalena Tomaszek 7a

III miejsce: Kacper Witowski 2a

Gratulujemy weny twórczej i podziwiamy cierpliwość oraz dokładność!

Serdeczne podziękowania dla pana Piotra Stępnia, który pomógł w organizacji i podsumowaniu konkursu.