Kadra pedagogiczna

Wykaz nauczycieli SP nr 9
w Nowym Sączu na rok szkolny 2018/2019.

Lp.

Nazwisko i imię

Przedmiot

1.

Szofer – Florek Julita

dyrektor/ geografia

2.

Brzezińska- Gieroń Anna

plastyka

3.

Cięciwa Magdalena

fizyka

4.

Dąbrowa Magdalena

psycholog

5.

Derych Ewelina

język angielski

6.

Foszczyńska Marzena

muzyka

7.

Frączek Renata

geografia

8.

Gargula Jacek

historia

9.

Gawlik Dorota

wychowanie fizyczne/świetlica

10.

Glińska Joanna

edukacja wczesnoszkolna

11.

Godek Marzena

język polski

12.

Gruca Jolanta

bibliotekarz

13.

Grybel Jacek

wychowanie fizyczne/ informatyka

14.

Górska Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna

15.

Hojdyś Agnieszka

wychowanie fizyczne

16.

Jabłońska –Irzyk Anna

język polski

17.

Janisz Edyta

geografia

18.

Jarzębak Kinga

język angielski

19.

Jarzębak Maciej

edukacja wczesnoszkolna

20.

Kikla Janusz

biblioteka

21.

Kochańska Dominika

język polski

22.

Król Anna

matematyka

23.

Krok Bernadeta

historia

24.

Legutko Anna

plastyka/ zajęcia artystyczne

25.

Łukawska Małgorzata

matematyka

26.

Łukawski Tomasz

zajęcia komputerowe/ zajęcia techniczne

27.

Maciaś Adam

wychowanie fizyczne/

edukacja dla bezpieczeństwa

28.

Majerska Barbara

edukacja wczesnoszkolna

29.

Miłkowska Paulina

pedagog

30.

s. Miśtak Ewa

religia

31.

Ogonowska Urszula

edukacja wczesnoszkolna

32.

Olszewski Tadeusz

wicedyrektor/wychowanie fizyczne

33.

Pawnik Elżbieta

pedagog szkolny/ język angielski

34.

Pietrzak Łukasz

matematyka

35.

Piotrowicz Beata

edukacja wczesnoszkolna

36.

Poręba Barbara

edukacja przedszkolna

37.

Potoniec Kinga

przyroda

38.

Sołtys Krystyna

wychowanie fizyczne/świetlica

39.

Sowa- Chochorowska Danuta

wicedyrektor/ edukacja wczesnoszkolna

40.

Stanek Krystyna

świetlica

41.

Stępień Piotr

zajęcia techniczne/ informatyka

42.

Szalbirak Małgorzata

język angielski

43.

Szkaradek Katarzyna

język angielski

44.

Ślęzak Joanna

edukacja wczesnoszkolna

45.

ks. Śmiałek Sebastian

religia

46.

Tobiasz Renata

chemia

47.

Tomaszek Agata

biologia/wychowanie do życia w rodzinie

48.

Wąchała Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna

49.

Węgrzyn Barbara

świetlica

50.

Wolak Angelika

przyroda/ wychowanie do życia w rodzinie

51.

Zabrzeńska Agata

język niemiecki

52.

Zaucha Danuta

edukacja przedszkolna

53.

ks. Zawiślak Piotr

religia

54.

Zbieranowska Wiesława

edukacja wczesnoszkolna

55.

Żabińska Katarzyna

język polski