II miejsce uczennic z „DZIEWIĄTKI” na I Biegu Patrolowym w SP nr 21.

Delegacja ze SP nr 9 / Magdalena Pietrzak, Weronika Tokarczyk i Joanna Kosińska z klasy VI b / wzięła udział w I Biegu Patrolowym Śladami Miejsc Związanych ze św. Janem Pawłem II w Nowym Sączu. Uczestnicy biegu / z 7 sądeckich szkół podstawowych / wyruszyli spod Szkoły Podstawowej nr 21 i kolejno mijali punkty kontrolne. Tam też odpowiadali na pytania dotyczące życia i działalności św. Jana Pawła II, musieli dodatkowo wykonać „Barkę”, czyli ulubioną pieśń papieża Polaka. Odbyła się także prezentacja przygotowanych albumów oraz zdjęć wykonanych w miejscach związanych ze św. Janem Pawłem II. Ostatecznie po podliczeniu punktacji II miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 9. Opiekunem grupy był: Mariusz Wróbel. Gratulujemy!
bieg1

bieg2