Dzień Edukacji Narodowej – 14 X 2016 r.

W dniu 13 X 2016 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej, na którą przybyli emerytowani nauczyciele, nauczyciele czynni pracujący w ZSP nr 9, pracownicy obsługi i administracji, rodzice oraz uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum. Dyrektor ZSP Pani Julita Szofer – Florek wręczyła przy tej okazji Nagrody Dyrektora nauczycielom oraz pracownikom obsługi i administracji. W tym roku szkolnym Nagrodę Prezydenta Miasta Nowego Sącza otrzymały panie: Beata Piotrowicz i Marzena Godek – serdecznie gratulujemy! W imieniu rodziców podziękowanie na ręce Pani Dyrektor złożyła Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Katarzyna Żurowicz. Uroczystość przygotowały klasy IV a i VI b oraz panie: Dominika Kochańska, Kinga Jarzębak i Marzena Foszczyńska.

d5 d4  d2 d3