Dyktanda on-line

Szanowni Państwo,

Pragniemy zaprosić Państwa wraz z podległymi placówkami, do korzystania z naszego serwisu do rozwiązywania dyktand on-line dyktanda.pl

Serwis umożliwia bezpłatną naukę ortografii. Aplikacja od razu wyświetla wynik z poprawności rozwiązanego dyktanda. Uczniowie którzy się zarejestrują i rozwiązują dyktanda będąc zalogowanym, mają dostęp do historii swoich osiągnięć. Można w ten sposób mierzyć ich postępy w nauce.

Każdy zarejestrowany użytkownik (uczeń lub nauczyciel), ma możliwość dodania swojego dyktanda do serwisu. Oczywiście dodane dyktando przechodzi moderację przed publikacją.

Prosimy o zachęcenie nauczycieli do publikowania dyktand dla swoich uczniów.

Zapraszamy Państwa wraz z podległymi placówkami do korzystania z naszego serwisu i jednocześnie prosimy o opublikowanie na stronie internetowej urzędu,  odnośnika do serwisu dyktanda.pl, który umożliwi łatwiejszy dostęp uczniom, nauczycielom i rodzicom do naszego serwisu.

Serdecznie dziękujemy i do zobaczenia na dyktanda.pl

Pozdrawiamy zespól dyktanda.pl