Debaty RODZICÓW, UCZNIÓW i NAUCZYCIELI w dniach 2-3 IV 2014 r

W dniach 2-3 IV 2014 r. ramach ogólnopolskiego projektu unijnego „SZKOŁA WSPÓŁPRACY” odbyły się w SP nr 9 debaty przedstawicieli UCZNIÓW, RODZICÓW i NAUCZYCIELI. Ich celem było stworzenie możliwości do dyskusji na temat „Współpracy w naszej szkole”. Debatę dla uczniów prowadziły Aneta Chochorowska i Zuzanna Sowa z klasy V a, debatę dla nauczycieli Danuta Sowa – Chochorowska i Barbara Majerska, natomiast dla rodziców Agnieszka Sowa i Sławomir Bogacz. Wszyscy prowadzący zostali wcześniej przeszkoleni przez trenerów uczestniczących w projekcie. Przedstawicielom UCZNIÓW, RODZICÓW i NAUCZYCIELI dziękujemy za ogromne zaangażowanie oraz miłą współpracę podczas debaty.

debata1

debata2

debata3

debata4

debata5

debata6

debata7

debata8

debata9