EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

UWAGA !!!

ZGODNIE Z ROZPORZĄDZENIEM MINISTRA EDUKACJI

EGZAMINY ÓSMOKLASISTY ZOSTAŁY PRZEŁOŻONE.

DATA ICH PRZEPROWADZENIA ZOSTANIE PODANA WKRÓTCE.

POZDRAWIAMY DUŻO ZDROWIA

Dyktanda on-line

Szanowni Państwo,

Pragniemy zaprosić Państwa wraz z podległymi placówkami, do korzystania z naszego serwisu do rozwiązywania dyktand on-line dyktanda.pl

Serwis umożliwia bezpłatną naukę ortografii. Aplikacja od razu wyświetla wynik z poprawności rozwiązanego dyktanda. Uczniowie którzy się zarejestrują i rozwiązują dyktanda będąc zalogowanym, mają dostęp do historii swoich osiągnięć. Można w ten sposób mierzyć ich postępy w nauce.

Każdy zarejestrowany użytkownik (uczeń lub nauczyciel), ma możliwość dodania swojego dyktanda do serwisu. Oczywiście dodane dyktando przechodzi moderację przed publikacją.

Prosimy o zachęcenie nauczycieli do publikowania dyktand dla swoich uczniów.

Zapraszamy Państwa wraz z podległymi placówkami do korzystania z naszego serwisu i jednocześnie prosimy o opublikowanie na stronie internetowej urzędu,  odnośnika do serwisu dyktanda.pl, który umożliwi łatwiejszy dostęp uczniom, nauczycielom i rodzicom do naszego serwisu.

Serdecznie dziękujemy i do zobaczenia na dyktanda.pl

Pozdrawiamy zespól dyktanda.pl

Materiały dla uczniów

Drodzy uczniowie!

Pomimo tego, że nie spotykamy się na lekcjach w szkole, uczymy się w domu.

Nauczyciele przygotowali dla Was materiały, które są dostępne w zakładce e-pomoce.

Miłej nauki. Powodzenia i do zobaczenia w szkole.

Odwołane zajęcia !!!

Szanowni Państwo!
Informuję, że w dniach od 16 do 25 marca br. zajęcia dydaktyczno-opiekuńczo-wychowawcze są ODWOŁANE i Szkoła jest zamknięta. Natomiast jutro i pojutrze (czwartek i piątek) odbywać się będą zajęcia opiekuńcze. Obecność nauczycieli obowiązkowa.
Informuję jednocześnie, że Rekolekcje  oraz zebrania z Rodzicami  25 marca zostały również odwołane.

Z poważaniem.
Julita Szofer-Florek
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 9

Wieści ze stoków narciarskich

Miło nam poinformować, że w zawodach wojewódzkich w narciarstwie alpejskim startowało z naszej szkoły 5 uczniów.

Start ten był możliwy, ponieważ nasi uczniowie wcześniej w zawodach powiatowych Mistrzostwa Nowego Sącza w narciarstwie alpejskim zdobyli wysokie miejsca.

W grupie młodszej: Hanna Żurowicz – II miejsce, Antoni Żurowicz – IV miejsce, w grupie starszej: Zuzanna Świgut – I miejsce, Magdalena Poręba – V miejsce oraz Wiktor Chęsiak – II miejsce.

Zawody wojewódzkie odbyły się w Kluszkowcach.

Największy sukces odniosła nasza uczennica Zuzanna Świgut, zdobywając w swojej kategorii – I miejsce i tytuł Mistrza Województwa Małopolskiego.

W ogólnej punktacji miast Nowy Sącz w kategorii chłopców młodszych zajął VII – miejsce, dziewczynki młodsze – III miejsce, a starsze dziewczęta II – miejsce.

Wszystkim naszym reprezentantom serdecznie gratulujemy zajętych miejsc.

Gratulujemy Rodzicom uczniów, którzy umożliwiają swoim dzieciom rozwijać się w tej pięknej dyscyplinie sportowej.

 

 

Pasowanie na czytelnika

W dniu 26 lutego 2020 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość pasowania na czytelników uczniów klas pierwszych. W uroczystości wzięli udział: wicedyrektor szkoły pani mgr Danuta Sowa-Chochorowska oraz wychowawczynie klas pierwszych. Podczas uroczystości pierwszoklasiści obejrzeli program artystyczny przygotowany przez uczniów ze starszych klas pod opieką pani mgr Jolanty Grucy. Dzieci zostały zapoznane z regulaminem biblioteki szkolnej oraz zasadami korzystania ze zbiorów. Każdy uczeń na pamiątkę przyjęcia w poczet czytelników otrzymał na własność kolorową książkę.