26 edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W dniu 14 stycznia 2018 r. wolontariusze ze SP nr 9 przyłączyli się po raz kolejny do 26 już edycji WOŚP, która rozpoczęła się barwnym korowodem przebierańców o godz. 10.15. na Sądeckich Plantach. Uczestnicy przeszli następnie na Rynek Sądecki, gdzie na scenie pod Ratuszem odbyło się uroczyste otwarcie imprezy, a następnie wręczenie nagród w konkursie na NAJBARDZIEJ POMYSŁOWY STRÓJ. Z radością informujemy, że 3 pierwsze miejsca przypadły uczennicom z „DZIEWIĄTKI”! I miejsce oraz piękne narty – Alicja Tokarz z klasy VII a, II miejsce – Nikola Kowalik z klasy I a. miejsce III – Aneta Opoka z klasy VII a. Serdecznie gratulujemy!!!
SP nr 9 reprezentowali: wicedyrektor Danuta Sowa-Chochorowska, pani Kinga Jarzębak, pani Kinga Potoniec oraz wolontariusze z klasy I a wraz z rodzicami, a także uczniowie klasy VII a i VII b.

Serdecznie dziękujemy pani Zofii Kiełbasa z Jadłodajni KUCHNIA SĄDECKA za gorący posiłek dla wolontariuszy! Koordynatorem Sądeckiego Sztabu WOŚP jest po raz kolejny niezawodna pani Magdalena Furmanek – Kopiec, która zadbała o sprawną organizację przedsięwzięcia.